​Medarbejdere

Her finder du et overblik over medarbejdere hos PRAMO og deres titler samt kontaktoplysninger

Dorthe Nørregaard

CEO - Seniorlønkonsulent


+45 23 90 01 99

dorthe@pramo.dk

Merete Juul

Controller

+45 28 71 16 97

merete@pramo.dk

Anette Mayland

Stab - processer

+45 53 86 67 97

anette@pramo.dk

Brian Egebjerg Holm

Seniorlønkonsulent

+45 28 70 60 97

brian@pramo.dk 

Gitte Mainsley

Lønkonsulent

+45 22 74 03 81

gitte@pramo.dk

Marianne Lorenzen

Lønkonsulent

+45 53 89 67 97

marianne@pramo.dk

Tania Errebo

Bogholderi & trainee lønkonsulent

+45 53 88 67 97

itania@pramo.dk

Ina Dupont Thirstrup

Lønkonsulent

​+45 28 70 30 86

ina@pramo.dk

Annette Svendsen

Lønkonsulent

a.svendsen@pramo.dk

Ketty Zeuthen Jensen

Lønkonsulent

​+45 31 43 67 97

ketty@pramo.dk

Kom i kontakt med os her

Vi besvarer henvendelser inden for 24 timer.

​Felter markeret med * skal udfyldes.​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontakt os – vi brænder for lønbogholderi​

Hos Pramo har vi engagerede medarbejdere, der brænder for lønadministrative opgaver. I tæt dialog med kunden løser vi opgaverne på den bedst tænkelige måde.

Er du interesseret i outsourcing af lønadministration og bogholderi, så er du altid velkommen til at ringe til os på 23​ 90 01​ 99, eller skrive til os ved at udfylde kontaktformularen, så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt.​

Har du spørgsmål?

Ring til os via nummeret herunder eller send en mail til info@pramo.dk

Henvendelser besvares inden for 24 timer.​

Pramo ApS

CVR​: 34690081

Læs Cookiedeklaration her

Bagsværd Hovedgade 141, 1. th., 2880 Bagsværd​

Klik her for rutevejledning